V kavárně Národního památníku na Vítkově bylo spatřeno strašidlo!

Hlavní stránka / Novinky / V kavárně Národního památníku na Vítkově bylo spatřeno strašidlo!

11.9.2012

V kavárně Národního památníku na Vítkově bylo spatřeno strašidlo! Jistě jste si všimli, že se po Žižkově a Vinohradech potulují různé nadpřirozené bytosti. Při troše štěstí můžete na jednu z nich narazit v kavárně Památníku na Vítkově.

Žižkovské strašidelno tu není jen tak. Bude naším a snad i Vaším potěšením, když Vás vyláká po stopách strašidel a dovede na Žižkově i do míst, kde jste nikdy nebyli a bude se vám tam líbit.

Na zadní předsádce knížky najdete tabulku, do které můžete sbírat razítka – symboly strašidel. Po zaplnění pěti políček razítky se dočkáte první strašidelné odměny (pexeso), po zaplnění deseti na vás čekají strašidelné magnetky- otvíráky, za patnáct razítek získáte hrnek s motivem strašidel a za plný počet dvaceti razítek CD s vybranými pohádkami.

Podle níže uvedeného přehledu kontaktních míst si můžete stanovit své trasy na výlety. Výskyt strašidla poznáte snadno, dle zvětšené, viditelně umístěné ilustrace.

Pak již jen požádáte o razítko do knihy.

Žižkovské strašidelno lze zakoupit za 155 Kč na Odboru kultury MČ Praha 3, Lipanská 14, 3.patro. Zde také za příslušný počet razítek získáte pěkné strašidelné odměny.

Toulejte se Žižkovem ať kypí a vzkvétá rušný strašidelný žižkovský cestovní ruch.

 

Stejné informace nabízíme na www.praha3.cz i se seznamem míst, kde můžete získat razítka.

Sekce: Novinky   |   Tisk   |   Poslat článek známému

 Datum  

Žižkováci? vzpomínají

46% (138)

17% (53)

28% (84)

7% (23)
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.